Jmenuji se Matěj (Matys). Bydlím v Oseku u Teplic. Je mi 14 let baví mě hokej, floorball a hasičský sport. Mám rád přírodu, zvířata a procházky v lese. Když není dobré počasí tak rád spim a koukám se na televizi. K jídlu mám rád cokoliv když je to dobrý, ze sladkých jídel mám nejradši palačinky a dunuty.

PROČ NAVŠTÍVIT MOJE STRÁNKY ?

Dozvíte se tu informace které ste dřív nevěděli o různých pořadech jako jsou Simposonovi, Pokemon  a další.   taky věci co mě baví. Můžete se zde podívat i na fotky keré jsem vyfotil.



Matys 2018 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky